İŞ KULÜBÜ DERNEĞİ

 

İş Kulübü Derneği

Web Yazılım ve Tasarım

Tasarım ve altyapısını çalışmalarını gerçekleştirdiğimiz ve oldukça beğeni toplayan web siteleri arasına katılan İş Kulübü Derneği web sitesi, yenilenen yüzüyle hizmet vermeye hazır!
  • MÜŞTERİ
  • İş Kulübü Derneği
  • SEKTÖR
  • STK
  • HİZMET
  • Web Tasarım, Yazılım
BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ!
Projenin kitlesel erişimini ve etkisini artırmaya yönelik kullanıcı dostu arayüz tasarımları, Değişen müşteri beklentilerine anında cevap verebilen ve kullanım kolaylığı sağlayan altyapısıyla markanın tüm ihtiyaçlarını yönelik geliştirdiğimiz web sitesi yayında! Markalarımızın dijital dünyada varlığını başarılı şekilde sürdürmesini ve erişilebilirliğini sağlamaya devam ediyoruz.
Müşterileriniz ile bağlantı kurmuyoruz, sürdürülebilir ilişkiler kuruyoruz.

Çevremizdeki her türlü yeniliği yakından takip ederek kendimizi sürekli geliştirirken, müşterilerimize de bu yenilik anlayışı çerçevesinde hizmet vermeyi amaç ediniyoruz.

Markanızın dijital varlıklarını hedef kitlenizi dikkate alarak inşa ederken; markanız için dijital evrende kurumsal kimlik, kurumsal itibar ve reklam çalışmalarını birlikte yürütüyoruz.

İşletme ile hedef kitleniz (Müşterileriniz, Çalışanlarınız, Bayileriniz…) arasında dijital dünyanın tüm elementlerini kullanarak karşılıklı iletişimi, anlayışı oluşturmaya ve sürdürmeye yardımcı oluyoruz.

Web Tasarım ve Yazılım

Sosyal Medya Hizmetleri

Dijital Pazarlama ve Performans

Entegre Kampanya Yönetimi

Grafik Tasarım ve Kreatif

Stratijik Planlama

Derneğimizin kurumsal kimliğine uygun tasarlanan websitesi için teşekkür ederim.
H. Yılmaz
Share Our Work