HİZMETLER

Deneyimin gücüne inanıyoruz…
Markalara, bütünsel pazarlama yaklaşımı sunuyoruz.

Tek bir kelime kararları değiştirebilir, duygular hayatları değiştirebilir, doğru AJANS marka değerini değiştirebilir.

Bütünsel pazarlama, markaların amaç ya da sorunları doğrultusunda geliştirmiş olduğu kurumsal stratejilerinin hayata geçirilmesi noktasında en önemli araç olarak görüyoruz.

Güçlü işbirlikleri ve geniş network ağı ile Dünya çapında servis verebilme gücüne ve becerisine sahip, doğru stratejiye dayanan yaratıcı pazarlama çözümleri sunmaktayız.

MARCOM olarak, etkinlik yönetimi, online(dijital) ve ofline(konvansiyonel) medya planlama ve satınalma, kreatif tasarım, dijital reklam ve sosyal medya dahil olmak üzere müşterilerilerimizin iletişimini bir bütün olarak görüyor ve markalara 360 derece hizmet verebiliyoruz.

HİZMETLERİ KEŞFET!
“Plans are nothing. Planning is everything.”
HEDEF KİTLENİZ İLE ARANIZDAKİ BAĞI GÜÇLENDİREMEK İÇİN
Hizmet verdiğimiz alanlar.
M.I.C.E

Tüm toplantı, kongre, etkinlik ve organizasyon süreçlerinizi yönetiyoruz.

Keşfet!…

MEDYA

Online ve Offline medya planlama ve satınalma süreçlerinizi yönetiyoruz.

Keşfet!…

DİJİTAL

Websitesi, Sosyal Medya gibi dijital ihtiyaçlarınızda sizin yanınızdayız.

Keşfet!…

KREATİF

Kreatif tasarım hizmetlerimiz ile yeni bir görsel dünya sunuyoruz.

Keşfet!…

Toplantı | Motivasyon | Kongre | Etkinlik
M.I.C.E Hizmetleri

Eğitim ve motivasyon toplantıları, konferans ve seminerler, açılış etkinlikleri, lansman etkinlikleri, gala geceleri ve şirket yemekleri, bayi toplantıları kurumsal davetler ve kokteyl organizasyonları, konserler, festivaller, proje planlama ve yönetimi gibi kurumsal etkinlikleriniz hedef ve stratejileriniz doğrultusunda planlanarak, MARCOM tarafından uygulamaya geçiriliyor.

DEVAMI
Online | Offline
MEDYA Hizmetleri

Müşterilerimizin pazarlama ekiplerinin bir parçası gibi hareket ederek; indoor, outdoor, sinema-televizyon, radyo, gazete-dergi, transit reklam mecraları ve direkt pazarlama faaliyetleri dâhil olmak üzere tüm mecralarda kampanyalarınızı yürütüyoruz. Tüm medya alanlarındaki aktivitelerinizi ölçülebilir iş sonuçlarına dönüştürerek doğru hedef kitle ile markanızı bir araya getirmeyi hedefliyoruz.

DEVAMI
Websitesi | Sosyal Medya | Dijital Pazarlama
DİJİTAL DÖNÜŞÜM Hizmetleri

Markanızın dijital varlıklarını hedef kitlenizi dikkate alarak inşa ederken; markanız için dijital evrende kurumsal kimlik, kurumsal itibar ve reklam çalışmalarını birlikte yürütüyor. Markanızı insan odaklı dijitalleştirirken, dijital dünyanın sunduğu avantajlardan müşterilerinin maksimum düzeyde fayda sağlamaları ve markalarına değer katmalarını amaç ediniyoruz.

DEVAMI
Tasarım | Prodüksiyon | Reklam Filmi
KREATİF Hizmetler

Hedef kitlenize markanızı en doğru şekilde anlatmanız için kreatif fikirler üretiyoruz. Ürettiğimiz kreatif fikirlerin ile hedef kitleniz ile kuracağınız iletişim kanallarında kullanacağınız ürün ve hizmetlerinizi anlatan, tüketici tarafında etki uyandıracak tüm görselleri markanız için tasarlıyoruz

DEVAMI

01

SAVE YOUR TIMEBEST SERVICES

02

ALL YOU NEEDPROFESSIONAL

03

DEDICATED SUPPORTSSUPPORT

04

CREATIVE THINKINGBEST RESULTS

Projenizin bazı temel bilgileri göndererek hızlı bir teklif alabilirsiniz.