BİZ KİMİZ

MarCom

Marketing + Communication

MarCom Group, hedef kitleniz ile aranızdaki bağı güçlendirmek ve sürdürülebilir kılmak için kurulmuş, pazarlama iletişimi alanında 360 derece hizmet verebilen, proje yönetim süreçlerine hakim ve üst düzey yönetsel becerilere sahip; genç, dinamik ve güler yüzlü bir ekipten oluşmaktadır.

MarCom, çevremizdeki her türlü yeniliği yakından takip ederek kendini sürekli geliştirirken, müşterilerine de bu yenilikçi anlayış çerçevesinde hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Güçlü işbirlikleri ve geniş network ağı ile dünya çapında servis verebilme gücüne ve becerisine sahip, doğru stratejiye dayanan yaratıcı iletişim çözümleri sunmaktadır.

HİZMETLERİMİZİ KEŞFET!
95
Mutlu Müşteri
150
Tamamlanan Proje
300
Hazırlanan Proje
9999
Harcanan Emek
“Anladım ki insanlar, onlara söylediklerini unutur, yaptıklarını unutur ama onları nasıl hissettirdiğini asla unutmazlar.”
Maya Angelou

Markalar ve tüketiciler arasında bağlantı kurmanın yeni yollarını keşfetmek konusunda, ajans olarak deneyimin gücüne inanıyoruz. “Biçimlerine bakılmaksızın, büyük deneyimler insanları birbirine bağlayabilir ve onlarda unutulmaz bir his uyandırabilir.”

HİZMETLERİMİZİ KEŞFET!
Pazarlamanın her alanında tam ve doğru hizmet...
M.I.C.E - 12 Yıllık Tecrübe

MEDYA PLANLAMA ve SATINALMA - 8 Yıllık Tecrübe

DİJİTAL PAZARLAMA- 8 Yıllık Tecrübe

KREATİF - 8 Yıllık Tecrübe

MARKA DANIŞMANLIĞI - 5 Yıllık Tecrübe

BÜYÜME DANIŞMANLIĞI- 5 Yıllık Tecrübe

PRODÜKSİYON - 8 Yıllık Tecrübe

KEŞFET-TANI-ANALİZ
Doğru bir planlama için müşterilerimizi keşfediyoruz.

Müşterimizi misyon vizyon ve değerlerini tanıyor. Hedef kitlesini keşfediyor. Hedef kitleye tanımaya yönelik analizler yapıyoruz. Maptriks kullanarak lokasyon ve ses grupları üzerine araştırma yaparak hedef kitle analizini yapıyoruz.

PLANLA-TASARLA
Proje planlamasını gerçekleştiriyor ve aksiyon planı tasarlıyoruz.

Müşteriyi ve hedef kitleyi tanıdıktan, dinamiklerini keşfettikten sonra birlikte çalışacağımız proje üzerinde tasarı aşamasına geçiyoruz. Proje planlamasını bu doğrultuda gerçekleştiriyor ve aksiyon planı tasarlıyoruz.

GELİŞTİR-BÜTÇELE
Doğru etki ve maksimum fayda için doğru bileşenleri bir araya getiriyoruz.

Tanıma, Keşif ve planlama sürecinin ardından gerçekleştireceğimiz proje ile ilgili doğru bileşenleri bir araya getiriyoruz. Projenin doğru etkiyi bırakması ve elde edilecek maksimum fayda için geliştiriyoruz. Maliyet ve performans odaklı bütçeleme gerçekleştirerek müşterimize sunuyoruz.

UYGULA-RAPORLA
Çalışmaların en verimli şekilde hayata geçirilmesi ve raporlanması en önemli görevimiz.

Projelerde yapacağımız çalışmaların en verimli şekilde hayata geçirilmesi en önemli görevimiz. Ekip olarak mükemmeliyetçi yaklaşımla uygulamaları gerçekleştiriyor ve Müşterimize yaptığımız tüm çalışmaların sonucunu raporluyoruz.

01

We believe in creativity

02

We believe in quality

03

We believe in abilities

04

We believe in relation